Керү
Парольне алмаштырырга
Парольне алмаштырырга

Парольне онытсагыз, E-Mail адресыгызны кертегез. Парольне алмаштыру өчен кирәкле мәгълүмат E-Mail адресына җибәреләчәк.

Шәхси кабинетка керү
Техник ярдәм күрсәтүгә хәбәр җибәрү
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта

Контактлар белешмәлеге

Белешмәлек буенча эзләү

Мәгълүмат технологияләре һәм элемтә идарәсе

Ханнанов Рифат Әсфән улы
Мәгълүмат технологияләре һәм элемтә идарәсе башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 222 05 00
+7 843 222 05 01 (факс)
it.kazan@tatar.ru
Адрес:
420012, Казан шәһ., Груздев ур., 5 бина, 311 каб.
Кабул итү сәгатьләре:
сишәмбе, пәнҗешәмбе 14:00-18:00

Биография
Кремлев Дмитрий Александр улы
Идарә башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 222 05 00
+7 843 222 05 01 (факс)
Dmitriy.Kremlev@tatar.ru
Адрес:
420012, Казан шәһ., Груздев ур.,5 бина, 311 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9:00-18:00

Платонова Екатерина Николай кызы
Идарә башлыгы ярдәмчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 222 05 00
+7 843 222 05 01 (факс)
Ekaterina.Platonova@tatar.ru
Адрес:
420012, Казан шәһ., Груздев ур., 5 бина, 311 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Мәгълүматлаштыру бүлеге

Костоусов Александр Александр улы
Киңәшче
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299 16 99
+7 843 299 16 99 (факс)
k.aa@tatar.ru
Адрес:
420111, Казан шәһ., Кремль ур., 3 бина, 638 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Бигузина Лилия Рамил кызы
1 нче категорияле Юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 222 05 03
Liliya.Biguzina@tatar.ru
Адрес:
420012, Казан шәһ., Груздев ур., 5 бина, 316 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Элемтә бүлеге

Горева Елена Ержан кызы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 222 05 02
+7 843 222 05 01 (факс)
Elena.Goreva@tatar.ru
Адрес:
420012, Казан шәһ., Груздев ур., 5 бина, 314 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Нурмыев Роман Марат улы
1 категорияле Инженер
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 222 05 03
+7 843 222 05 03 (факс)
N.Roman@tatar.ru
Адрес:
420012, Казан шәһ., Груздев ур., 5 бина, 317 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Алексеева Марина Николай кызы
1 категорияле Эксперт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 222 05 04
+7 843 222 05 01 (факс)
M.Alekseeva@tatar.ru
Адрес:
420012, Казан шәһ., Груздев ур., 5 бина, 317 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 8.00-17.00

Мәгълүмати һәм телекоммуникацион системаларны алып бару бүлеге

Филянин Дмитрий Сергей улы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299 15 66
+7 843 299 15 66 (факс)
F.Dmitryi@tatar.ru
Адрес:
420111, Казан шәһ., Кремль ур., 3 бина, 415 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Матвеев Александр Владимир улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299 15 69
+7 843 299 15 63 (факс)
Aleksandr.Matveev@tatar.ru
Адрес:
420111, Казан шәһ., Кремль ур., 3 бина, 212 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Мәгълүмати куркынычсызлык бүлеге

Сапегин Тимур Николай улы
Идарә башлыгы урынбасары-бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299 15 63
+7 843 299 15 63 (факс)
Timur.Sapegin@tatar.ru
Адрес:
420111, Казан шәһ., Кремль ур., 3 бина, 212 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Янкубатов Руслан Рөстәм улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299 18 56
+7 843 299 15 63 (факс)
Ruslan.Yankubatov@tatar.ru
Адрес:
420111, Казан шәһ., Кремль ур., 3 бина, 212 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Ташкузиев Рәүф Әнвәр улы
1 нче категорияле мәгълүматны саклау буенча белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299 15 72
Rauf.Tashkuziev@tatar.ru
Адрес:
420111, Казан шәһ., Кремль ур., 3 бина, 406 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Финанс-хуҗалык эшчәнлеге бүлеге

Сәйфиев Илдар Ринат улы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 222 04 99
+7 843 222 05 01 (факс)
Ildar.Sayfiev@tatar.ru
Адрес:
420012, Казан шәһ., Груздев ур., 5 бина, 316 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Мельникова Карина Роберт кызы
1 категорияле хисапчы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 222 04 98
+7 843 222 05 01 (факс)
Karina.Melnikova@tatar.ru
Адрес:
420012, Казан шәһ., Груздев ур., 5 бина, 316 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 8.00-17.00

Хамкова Фирдания Абдуллаҗан кызы
1 категорияле белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 299 18 76
+7 843 222 05 01 (факс)
F.Hamkova@tatar.ru
Адрес:
420111, Казан шәһ., Кремль ур., 3 бина, 213 каб.
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00