Керү
Парольне алмаштырырга
Парольне алмаштырырга

Парольне онытсагыз, E-Mail адресыгызны кертегез. Парольне алмаштыру өчен кирәкле мәгълүмат E-Mail адресына җибәреләчәк.

Шәхси кабинетка керү
Техник ярдәм күрсәтүгә хәбәр җибәрү
Сообщить об ошибке
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта

Элемтә өчен белешмәлек

Белешмәлек буенча эзләү

«Иске шәһәр» префектурасы

Варакин Евгений Анатольевич
«Иске шәһәр» территориясе префекты
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 99
Prefectura.kzn@tatar.ru
Адрес:
Эш сәгатьләре:

Биография

Юридик ярдәм, кадрлар хезмәте һәм бухгалтерлык хисабы бүлеге

Усманов Нияз Фәнис улы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 94
Niyaz.Usmanov@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Камалетдинова Ләйсән Дамир кызы
Баш хисапчы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 95
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗәни ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9:00-18:00

Максутов Эргешбай Тобокелович
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 87
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Инфраструктура үсеше бүлеге

Әхмәтшин Айрат Әмир улы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 85
Ahmetshin.A@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Галимҗанов Илназ Данис улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 88
I.Galimzyanov@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Мифтахова Ләйсән Илдар кызы
Беренче категорияле инженер
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 87
Leys.Miftahova@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Нагель Яна Рустам кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 99
Yana.Nagel@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Оештыру эше һәм массакүләм мәгълүмат чаралары белән хезмәттәшлек бүлеге

Сорокин Сергей Геннадьевич
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 83
Sergey.Sorokin@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Григорьева Софья Олеговна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 83
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

МБУ «Тарихи мохит»

Корнилов Марат Александрович
Муниципаль бюджет учреждениесе җитәкчесе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 84
Marat.Kornilov@tatar.ru
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Кабул итү сәгатьләре:
сиш.: 14.00 - 18.00

Гатауллина Гөлнара Илдус кызы
Баш хисапчы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 84
Адрес:
420021, Ш.Мәрҗани ур., 40/1 бина
Эш сәгатьләре:
9.00-18.00

Машина йөртүчеләр

Мингазетдинов Рашит Шайханур улы
Машина йөртүче
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 221 49 99
Адрес:
Эш сәгатьләре: