Керү
Парольне алмаштырырга
Парольне алмаштырырга

Парольне онытсагыз, E-Mail адресыгызны кертегез. Парольне алмаштыру өчен кирәкле мәгълүмат E-Mail адресына җибәреләчәк.

Шәхси кабинетка керү
Техник ярдәм күрсәтүгә хәбәр җибәрү
Сообщить об ошибке
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта
Главная

Административ комиссияләр эшен оештыру идарәсе

Элемтә өчен белешмәлек

Белешмәлек буенча эзләү

Административ комиссияләр эшен оештыру идарәсе

Латыпов Дмитрий Александрович
Идарә башлыгының беренче урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 89 72
D.Latypov@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Административ комиссия эшчәнлеген тәэмин итү һәм контрольлек итүче органнар белән хезмәттәшлек итү бүлеге

Биктагиров Наиль Раис улы
Идарә башлыгы урынбасары-бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 62
Nail.Biktagirov@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Мисолина Людмила Владимировна
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 63
Lydmila.Misolina@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Соколова Елена Михайловна
1 категорияле эксперт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 62 30
Elena.Sokolova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Гизатуллина Ильмира Наил кызы
баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 63
Ilmira.Gizatullina@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Агафонова Наталия Алексеевна
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 62 30
Agafonova.N@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Административ комиссия карарлары үтәлешен контрольдә тоту төркеме

Горицкий Артем Николаевич
Төркем башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 62 30
Artem.Gorickiy@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Бикмуллина Гүзәл Рашит кызы
алдынгы специалист
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 62 30
Bikmullina.Guzel@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Фәттахов Динар Фаяз улы
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 79 62
Dinar.Fattahov@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Молоствова Ольга Евгеньевна
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 62
Olga.Molostvova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Сагитова Регина Марат кызы
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 62
Regina.Sagitova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Административ материалларны гадиләштерелгән тәртибендә карауны оештыру бүлеге

Диденко Артур Александрович
Төркем башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 89 72
Artur.Didenko@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Хафизова Розалия Мансур кызы
Төркем башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 89 72
Hafizova.Rozaliya@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Вафина Рамина Рашит кызы
1 категорияле эксперт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 07
Ramina.Vafina@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Ислахова Галия Венер кызы
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 32
G.fazliahmetova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Прохорова Алина Ильдар кызы
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 32
Alina.Prohorova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Хамзина Резеда Рустам кызы
алдынгы специалист
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 07
Hamzina.rezeda@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Документлар әйләнеше һәм гражданнар мөрәҗәгатьләрен карау бүлеге

Галимзянова Наиля Салих кызы
бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 76 84
Nailya.Galimzyanova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Хорькова Лия Яшылхан кызы
юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 62 30
Liya.Horkova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Фасхутдинова Сания Ильгизар кызы
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 07
Saniya.Latypova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Хуснутдинова Альбина Марат кызы
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 62 30
A.Husnutdinova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Кадырова Елена Шамиль кызы
1 категорияле эксперт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 63 70
Kadyrova.E@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Калашникова Елена Вячеславовна
1 категорияле эксперт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 71 43
Elena.Kalashnikova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Хасанова Алиса Фарит кызы
1 категорияле эксперт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 63 70
Alisa.Hasanova@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Гаптылгазин Искандер Руслан улы
Техник
Киңәйтергә
Контактлар:
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Мәгълүмати-методик тәэмин итү төркеме

Фазуллин Камал Марат улы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 79 62
Kamal.Fazullin@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Байков Александр Андреевич
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 62
A.Baykov@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Полозов Максим Александрович
1 категорияле юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 72 63
Maksim.Polozov@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Гришина Римма Рамиль кызы
юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 71 43
Rimma.Grishina@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр

Смирнова Яна Викторовна
Юрисконсульт
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 237 79 62
Smirnova.Yana@tatar.ru
Адрес:
420127, Казан шәһәре, Дементьев ур., 2Б
Эш сәгатьләре:
Дүшәмбе – җомга 09.00 дән 18.00 гә кадәр, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр