Керү
Парольне алмаштырырга
Парольне алмаштырырга

Парольне онытсагыз, E-Mail адресыгызны кертегез. Парольне алмаштыру өчен кирәкле мәгълүмат E-Mail адресына җибәреләчәк.

Шәхси кабинетка керү
Техник ярдәм күрсәтүгә хәбәр җибәрү
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.
Обычная версия сайта

Контактлар белешмәлеге

Белешмәлек буенча эзләү

Торак-коммуналь хуҗалык комитеты

Анисимов Дмитрий Владимирович
Торак-коммуналь хуҗалык комитеты рәисе
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26
gkh.kzn@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Кабул итү сәгатьләре:
Һәр сишәмбе 14.00 - 18.00

Биография
Гарипова Римма Булат кызы
Торак-коммуналь хуҗалык комитеты рәисе урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26
Garipova.Rimma@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Кабул итү сәгатьләре:
Һәр сишәмбе 14.00 - 18.00

Сотов Сергей Викторович
Торак-коммуналь хуҗалык комитеты рәисе урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26
Sergey.Sotov@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Кабул итү сәгатьләре:
Һәр сишәмбе 14.00 - 18.00

Кутырев Андрей Владимирович
Торак-коммуналь хуҗалык комитеты рәисе урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26
A.Kutyrev@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Кабул итү сәгатьләре:
Һәр сишәмбе 14.00 - 18.00

Галимуллина Алсу Дулфат кызы
Торак-коммуналь хуҗалык комитеты рәисе урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26
Alsu.Galimullina@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Кабул итү сәгатьләре:
Һәр сишәмбе 14.00 - 18.00

Сливницына Резеда Рөстәм кызы
Киңәшче
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26
Rezeda.Slivnicyna@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Кабул итү сәгатьләре:
Һәр сишәмбе 14.00 - 18.00

Бухгалтер исәбе бүлеге

Ибрагимова Резеда Варис кызы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 4111
Rezeda.Ibragimova@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Садртдинова Лейсан Талгат кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 4113
Leysan.Sadrtdinova@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Насырова Лилия Җәүдәт кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 4112
L.Nasyrova@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Ефимова Елена Владимировна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 4115
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Суүткәргеч-канализация һәм энергетика хуҗалыгы бүлеге

Хәйруллина Резида Станислав кызы
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590-96-23
Rezeda.H@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Галеева Рәмзия Фәһим кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 3114
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Садреева Гөлназ Мирас кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 3113
sadreeva.gulnaz@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Торшина Ольга Гарриевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 3112
Olga.Torshina@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Котов Максим Сергеевич
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 3114
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Давлетшин Тимур Марсел улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 96 22
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Эш башкару һәм кадрлар бүлеге

Галимзянова Светлана Владимировна
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2511
Galimzyanova.SV@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Гайнетдинова Рәмзия Абдулхай кызы
Җәмәгатьчелек белән бәйләнешләр буенча белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2515
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Чудовичева Римма Рашид кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2514
Rimma.Chudovicheva@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Тихонова Наталья Евгеньевна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2512
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Савельева Елена Глебовна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2513
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Торак фондын исәпкә алу бүлеге

Софронова Маргарита Константиновна
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2111
Margarita.Sofronova@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Закирова Эльвира Фират кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2115
E.F.Zakirova@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Маврина Янна Владиславовна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2112
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Уланова Гөлназ Габдулнур кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2113
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Мәсләhүтдинова Әдилә Дамир кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2112
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Торак фондын эксплуатацияләү бүлеге

Богородская Оксана Владимировна
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2211
Oksana.Bogorodskaya@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Ефимова Надежда Ивановна
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2212
Nadezhda.Efimova@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Квасова Лилия Тагир кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2214
Liliya.Kvasova@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Хуҗин Айнур Фөнил улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2213
Aynur.Huzin@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Торак фондын санитар тоту һәм төзекләндерү бүлеге

Фадеев Станислав Викторович
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2613
Stanislav.Fadeev@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Лысенко Максим Иванович
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб.2311
Maksim.Lysenko@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Овчинникова Айгөл Назил кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб.2312
Aygul.Yalalova@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Кәримов Марат Нәгыйм улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб.2312
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Максатчан программалар бүлеге

Хабибуллин Ильяс Марсел улы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 5113
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Сайфиева Әдилә Флюр кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 5112
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Талипова Алия Айрат кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 5112
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Бәя кую һәм икътисад бүлеге

Полубарьева Ольга Владимировна
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 4211
Olga.Polubareva@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Ахметвалеева Энҗе Дамир кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 4214
Enzhe.Ahmetvaleeva@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Сайфутдинова Диана Альберт кызы
1 категорияле икътисадчы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 4213
Diana.Sayfutdinova@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Сибгатуллина Наилә Мансур кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 4212
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Мавлютова Алсу Анвәр кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 4212
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Юридик бүлек

Романенко Денис Валерьевич
Бүлек башлыгы
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2411
Denis.Romanenko@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Сафин Рамил Наил улы
Бүлек башлыгы урынбасары
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26 доб 2412
Safin.Ra@tatar.ru
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00

Закирова Гадилә Таhир кызы
Баш белгеч
Киңәйтергә
Контактлар:
+7 843 590 04 26, доб 2413
Адрес:
Казан, Кремль ур., 11 бина
Эш сәгатьләре:
дүш.-җом.: 9.00-18.00